×

निर्वाचनका लागि आजदेखि मतदाता परिचयपत्र वितरण

सम्बन्धित मतदान केन्द्रबाट परिचयपत्रसँगै मतदाता शिक्षा सञ्चालन

काठमाडौ, ११ असार । दोस्रो चरणमा बुधबार हुने स्थानीय तहको निर्वाचनका लागि आजदेखि सम्बन्धित मतदान केन्द्रबाट मतदाता परिचयपत्र वितरण शुरु गरिएको छ । १, ५ र ७ प्रदेशका ३५ जिल्लामा मतदाता परिचयपत्र तीन दिनसम्म सम्बन्धित मतदान केन्द्रबाट वितरण प्रक्रिया सुरु भएको हो । निर्वाचनमा सहभागी हुनु ६४ लाख ३२ हजार ७ सय ६५ जना मतदाताहरुलाई प्रदान गरिने छ । निर्वाचनमा…

×

अन्तिम चुनावी सभामा जुट्दै दलहरु

काठमाडौ, ११ असार । दोस्रो चरणमा निर्वाचन हुने स्थानीय तहमा आज दल तथा उम्मेदवारले अन्तिम चुनावी सभा गर्दैछन् । बुधवार निर्वाचन हुने ३ प्रदेशका स्थानिय तहमा जित हात पार्न प्रमुख दलहरु आज अन्तिम कसरतमा लागेका हुन् । विभिन्न दलका अध्यक्ष देखि केन्द्रिय नेता चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्न सम्बन्धित तहमा पुगेका छन् । निर्वाचन आयोगको कार्यातालिका बमोजिम आज मध्यराती १२ बजेबाट…

×

मौन अवधिमा सामाजिक सञ्जालमा चुनाव प्रचार गर्न नपाइने

काठमाडौ, ११ असार । दोस्रो चरणको चुनाव हुने क्षेत्रहरुमा आइतबार मध्यरातिदेखि मौन अवधि शुरु हुने भएको छ । स्थानीय तह निर्वाचन, निर्देशिका, २०७३ को दफा ६९ मा मौन अवधिमा प्रचार गर्न निषेध गरिएको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ । मौन अवधि शुरु भएपछि मतदानको काम पूरा नभएसम्म निर्वाचन हुने पदका लागि निर्धारित क्षेत्रभित्र कुनै पनि उम्मेदवारहरुको पक्ष वा विपक्षमा मत लिने…

After Exclusive News 2nd ad Eni

भिडियो समाचार

View All

समाचार

View All
 • मोटरसाइकल दुर्घटनामा ज्यान गयो

  विराटनगर, ११ असार । मोरङको लेटाङमा गए राति मोटरसाइकलको दुर्घटनामा परी लेटाङ– ५, खेरुवा बस्ने २६ वर्षीय प्रदीप राईको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ । मोटरसाइकल अनियन्त्रित हुँदा लेटाङ–४ स्थित कानेपोखरी–लेटाङ सडक खण्डमा उनले चलाएको को ५ प ६६५३ नंको मोटरसाइकल…

 • राष्ट्रको झन्डा कुनै पार्टीको पेवा हुँदैन : पौडेल

  कपिलवस्तु असार ९ स्थानिय चुनावमा नेकपा एमालेले आफ्नो  चुनाव प्रचार–प्रसारको लागी गाडिमा सूर्य चिन्ह् संगै राष्ट्रिय झन्डा जोडेर प्रचार गरेकोमा घोर आपत्ति रहेको नेपाली काँग्रेसका वरिष्ट नेता रामचन्द्र पौडेलले बताउनु भयो । स्थानिय तह निर्वाचनको प्रचार –प्रसारको क्रममा कपिलवस्तुको बाणगंगा…

एबिसी बिज

View All
 • क्षतिपूर्ति पाएपछि जुम्लाका स्याउ कृषक खुसीले दङ्ग

  जुम्ला, ११ असार । जुम्ला । मौसममा आधारित स्याउखेतीको बिमा गरेका जुम्लाका कृषक क्षतिपूर्ति पाएपछि दङ्ग छन् । शिखर इन्स्योरेन्स कम्पनी र सक्षम कार्यक्रमद्वारा यहाँ आयोजित दाबी भुक्तानी कार्यक्रममा पीडित किसानलाई क्षतिपूर्ति उपलब्ध गराइएको हो । कार्यक्रममा गुठीचौर, तातोपानी गाउँपालिका…

 • आकर्षक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै चन्द्रागिरि

  काठमाडौँ, ९ असार । केवलकार सञ्चालन गरेको एघार महिनामै चन्द्रागिरि पर्यटकका लागि आकर्षक गन्तव्य बनेको छ । छाटो समयमा नै पर्यटकीय गन्तव्य बन्न सफल चन्द्रागिरिबाट काठमाडौँ उपत्यकाको सुन्दर दृश्यावलोकन गर्न सकिन्छ । हिमशृङ्खला अवलोकन, भालेश्वर महादेवको मन्दिर दर्शन, भ्यू टावरबाट…

Home Middle Sidebar chitlang ad1
TOp HEADER Ad Four One2 TOp HEADER Ad Four One4 TOp HEADER Ad Four three

अन्तर्राष्ट्रिय

View All
 • प्रधानमन्त्री मेले ब्रिटेनले इयु छोडेपछि नया योजना प्रस्तुत

  व्रिटेन । प्रधानमन्त्री टरिजा मेले युरोपेली संघ (इयु) का नेताहरु समक्ष ब्रिटेनले इयु छोडेपछि आफ्नो  देशमा रहेका लाखौं इयु नागरिकको अधिकार सुरक्षित गर्ने नया योजना प्रस्तुत गरेकी छन् । ब्रिटेनमा पाच वर्ष बसोबास गरेका इयु नागरिकलाई नया आप्रवासी हैसियत प्रदान…

 • बेल्जियमा आक्रमणको तयारी गर्दै गरेकाहरु सुरक्षाको कारवाहीमा

  बेल्जियम । बेल्जियमको राजधानी ब्रसेल्सको एक रेलवे स्टेसनमा आक्रमणको तयारी गरेको व्यक्ति सुरक्षाकर्मीको कारवाहीमा मारिएका छन् । ब्रसेल्स सेन्ट्रल स्टेसनमा आत्मघाती बमको बेल्ट लगाएर आक्रमणको तयारी गरेका व्यक्तिलाई सेनाले गोली हानेको सरकारी अधिकारीले बताएका छन् । ती व्यक्तिले आक्रमणको तयारी…

Middle Ad Four Two 1 big news Middle Ad Four Two 2 hot news Middle Ad Four Two 3 Middle Ad Four Two4

खेलकुद

View All
 • माउन्टेन बाइक रेसमा लक्ष्मी पहिलो

  काठमाडौँ, ९ असार । नेपालकी लक्ष्मी मगर श्रीलङ्कामा सम्पन्न ‘श्रीलङ्का होलिडेज रम्बल इन द जङ्गल २०१७’ मा पहिलो हुनुभएको छ । श्रीलङ्कन एयरलाइन्सद्वारा आयोजित चारदिने माउन्टेन बाइक स्टेज रेसमा कुल २० घन्टा, २० मिनेट १८ सेकेन्ड समय खर्चंदै मगर पहिलो…

 • फिफा कनफेडेरेशन कप फुटबलमा अस्ट्रेलिया र क्यामरुन बराबरी

  काठमाडौं । फिफा कनफेडेरेशन कप फुटबलमा अस्ट्रेलिया र क्यामरुनबिचको खेल १–१ गोलको बराबरीमा सकिएको छ । खेलमा पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा गोल गर्दै क्यामरुनले अग्रता लिए पनि अष्ट्रेलियाले ६० औं मिनेटमा पेनाल्टीमार्फत बराबरी गोल फर्काएको हो । समूह ‘बि’ मा…

home full width 4 bon travel

स्वास्थ्य/जीवनशैली

View All
 • फलफुलका मौसम !

  गर्मि मौसम शुरु भएको छ । तात्तिएको मौसमका कारण काम गर्ने जोस–जाँगरमा पनि कमी आउँछ भने बिहान अबेरसम्म सुत्न मन लाग्छ । फलस्वरूप दिनको सुरुवात नै बोझिलो हुन्छ । कामका लागि दिनभर बाहिर हिँडडुल गर्नेहरूलाई गर्मीले अझ अप्ठ्यारो पार्ने गरेको…

 • नियमित अंगुर खादा हुने फाईदाहरु

  काठमाडौं । अंगुरको नियमित सेवनका अनेक फाइदा छन् । यसले तपाईको सुन्दरतासँगै स्वास्थ्यमा समेत राम्रो गर्छ । अंगुरमा भिटामिन, पोटाशियम, आइरनसहितका पौष्टिक तत्व पाइन्छ । अंगुर खाँदा हुने नौं फाइदाबारे जानकारीः १० अंगुरमा रेसवेराट्रोल तत्व प्रचूर मात्रामा हुन्छ जुन अल्जाइमर्स…