Head 1st nibl
×

आखिर नेपलको कुटनीतिमा कमजोरी कहाँ छ ?

काठमाडौं, ११ चैत्र । नेपालले आफ्ना छिमेकीहरुसँग परिपक्क कुटनीतिक व्यवहार गर्न नसकेको परराष्ट्र मामिलाका जानकारहरुले बताउनु भएको छ । एबीसी न्यूजको नियमित टक सो एबीसी वाचमा कुरा गर्दै पूर्वराजदुत टंक कार्की र ल्हासाका लागि नेपाली पूर्वमहाबाणिज्यदुत ताम्ला यूकावले घरेलु राजनीति दाउपेचका कारण मुलुक कुटनीतिक मामिलामा कमजोर हुदै गएको बताउनु भएको हो । कमजोर कुटनीतिकै कारण राष्ट्रहितका लागि दलहरु साझा धारणा…

×

ठूलो परिमाणमा बिमानस्थलबाट अमेरिकी डलर बरामद

काठमाडौं ११ चैत्र । प्रहरीले ठुलो परीणामा  त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट अमेरिकी डलर बरामद गरेको जनाईएको छ ।  २ लाख ८६ हजार अमेरिकी डलर चार जना भिक्षुणीहरुको साथबाट थाइ एयरबाट थाइल्याण्ड जान लागेका प्रहरीद्धारा बरामद भएको जनााईएको हो। विमानस्थलका डीआइजी पंकज श्रेष्ठका अनुसार काठमाडौंबाट थाइल्याण्ड जान लागेका ४ जना भिक्षुणीहरुको झोलामा संकास्पद देखिएपछि चेक गर्दा डलर र २ लाख ६८ हजार…

×

प्रधानमन्त्रीेले चीन भ्रमणमा बोआओको सम्मेलनलाई सम्बोधन गर्ने

के हो त बोआओ फोरम?

काठमाडौं ११ चैत्र ।  प्रधानमन्त्री प्रचण्डले चीन भ्रमणमा शनिबार बिहान बोआओ फोरमको उदघाटन सत्रलाई सम्बोधन गर्दैछन् । प्रधानमन्त्री दाहालले अफगानिस्तान र म्यानमारका नेताहरुले भन्दा अगाडि आफ्नो सम्बोधन राख्ने जनाईएको छ । बोआओ फोरम बीएफएका महासचिव झोउ वेनझोङका अनुसार चीनको हाइनान प्रान्तस्थित बोआओमा यो सम्मेलन मार्च २३ देखि २६ सम्म आयोजना हुने जनाईएको हो । उद्घाटन समारोह मार्च २५ मा हुनेछ,…

After Exclusive News 2nd ad Eni

भिडियो समाचार

View All

समाचार

View All
 • ठूलो परिमाणमा बिमानस्थलबाट अमेरिकी डलर बरामद

  काठमाडौं ११ चैत्र । प्रहरीले ठुलो परीणामा  त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट अमेरिकी डलर बरामद गरेको जनाईएको छ ।  २ लाख ८६ हजार अमेरिकी डलर चार जना भिक्षुणीहरुको साथबाट थाइ एयरबाट थाइल्याण्ड जान लागेका प्रहरीद्धारा बरामद भएको जनााईएको हो। विमानस्थलका डीआइजी पंकज…

 • प्रधानमन्त्रीेले चीन भ्रमणमा बोआओको सम्मेलनलाई सम्बोधन गर्ने

  काठमाडौं ११ चैत्र ।  प्रधानमन्त्री प्रचण्डले चीन भ्रमणमा शनिबार बिहान बोआओ फोरमको उदघाटन सत्रलाई सम्बोधन गर्दैछन् । प्रधानमन्त्री दाहालले अफगानिस्तान र म्यानमारका नेताहरुले भन्दा अगाडि आफ्नो सम्बोधन राख्ने जनाईएको छ । बोआओ फोरम बीएफएका महासचिव झोउ वेनझोङका अनुसार चीनको हाइनान…

एबिसी बिज

View All
 • कावेली–ए र न्यादी जलविद्युतको निर्माण कार्य सुरु

  काठमाडौं, चैत ११ । लमजुङमा ३० मेगावटको बाङ्दी र ताप्लेजुङमा ३७.६ मेगावटको कोबेली–ए जलविद्युत आयोजना निर्माण कार्य सुरु भएको छ । लामो समयपछि  नेपाल विद्युत प्राधिकरण र बुटवल पावर कम्पनी लिमिटेडको सहायक कम्पनी न्यादी हाइड्रोपावर लिमिटेड बीच २०७२ जेठ १२…

 • आर्थिक वर्षको पहिलो ७ महिना मै व्यापार घाटा

  काठमाडौं, चैत ११ देशमा निर्यात भन्दा तीव्ररुपमा आयात बढेपछि चालुु आर्थिक वर्षको पहिलो ७ महिना मै व्यापार घाटा सवा पाच खर्ब पुगेको छ । गत आर्थिक वर्ष नेपालको कुल व्यापार घाटा ७ खर्ब ३ अर्ब ४८ करोड रुपैया रहेको थियो…

Home Middle Sidebar chitlang ad1 Home Middle Sidebar 2 new world M PG side 3 mac
TOp HEADER Ad Four One TOp HEADER Ad Four One2 TOp HEADER Ad Four One4 TOp HEADER Ad Four three

अन्तर्राष्ट्रिय

View All
 • लन्डन आक्रमणमा संलग्न,आंशकामा आठ जना पक्राउ

  एजेन्सी ११ चैत्र । बेलायतको प्रहरीले लन्डनमा पाँच जना मारिने गरी भएको आतंककारी आक्रमणमा संलग्न मुख्य व्यक्ति खालिद मसुद भएको जनाएको छ । प्रहरीले घटनामा संलग्न व्यक्ति ५२ वर्षीय खालिद मसुद भएको जनाएको हो । उनी बेलायतको कैट काउन्टीमा जन्मिएर…

 • यमनमा जारी युद्धमा सात हजार सातको मृत्यु

  साना, १० चैत । संयुक्त राष्ट्र संघले हालै जारी गरेको एक प्रतिवेदनअनुसार यमनमा जारी युद्धमा परी ७ हजार ७ सय व्यक्तिको ज्यान गएको छ । दुई बर्ष पहिला यमन सरकारको समर्थन गर्दै साउदी अरेबियाआवद्ध संयुक्त सेनाले यमनमा हस्तक्षेप गरेयता ७…

Middle Ad Four Two 1 big news Middle Ad Four Two 2 hot news Middle Ad Four Two 3 Middle Ad Four Two4

खेलकुद

View All
 • विश्वकप छनौटः अर्जेन्टिनाद्धारा चिली पराजित, ब्राजिलले उरुग्वेलाई हरायो

  काठमाडौं ११ चैत्र । अर्जेन्टिना र चिली बीच भएको विश्वकप छनोट खेलमा अर्जेन्टिना विजयी भएको छ । शुक्रबार भएको दक्षिण अमेरिकी देशको २०१८ को विश्वकपका लागि भएको छनोट खेलमा अर्जेन्टिना १(० ले विजयी भएको हो । खेलको १६ औं मिनेटमा…

 • मैत्रीपूर्ण फुटबलमा स्कटल्याण्ड क्यानडासंग बराबरीमा

  काठमाडौं । अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रीपूर्ण फुटबलमा स्कटल्याण्ड क्यानडासंग बराबरीमा रोकिएको छ । विश्वकप २०१८ को तयारी अन्तर्गत गएराति घरेलु मैदानमा भएको खेलमा स्कटल्याण्ड र क्यानडाले १–१ को बराबरी खेलेका हुन् । ११ औं मिनेटमा फ्रेजर एर्यडले गोल गर्दै क्यानडालाई सुरुवाति अग्रता…

home full width 4 bon travel

मनोरञ्जन

View All
Home Middle Last Section small

स्वास्थ्य/जीवनशैली

View All
 • गर्मी मौसम्मा हेपाटाइटिस ‘ए’ र ‘इ’का गर्भवती विशेष सचेत हुनुपर्ने

  काठमाडौँ । गर्मीको समय सुरु भइसकेको छ । यो समयमा जाडोमा भन्दा मानिस विभिन्न स्वास्थ्य समस्या देखिन्छ । यो मौसममा खानेकुरा, पानी र धुलोधुवाँ र हावाका माध्यमबाट विभिन्न सरुवा रोगका भाइरस सक्रिय रहने भएकाले सर्तक रहन चिकित्सकले सल्लाह दिएका छन्…

 • पिसाब रोक्ने गर्नुभएको छ ?सावधान

  कतिपय मानिसहरु आफ्नो व्यस्त दैनिकी वा कुनै अन्य कारणले घण्टौंसम्म पिसाब रोकेर बस्ने गर्दछन् । तर दुई वा तीन घण्टाभन्दा धेरै समयसम्म पिसाब रोकर राख्दा थुप्रै प्रकारका स्वास्थ्य समस्या देखिने गर्दछ । लामो समयसम्म पिसाब रोकेर राख्दा हुने नोक्सानीबारे यहाँ…